T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BEŞİKTAŞ - Kabataş Erkek Lisesi

Duyurular

Nis

Saygıdeğer Aday Öğrencimiz ve Velimiz, 

Covid-19 pandemi koşulları sebebiyle Kabataş Erkek Lisesi tanıtım etkinliklerimizi il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerinin talebi doğrultusunda çevrim içi olarak yürütebilmekteydik. Tüm süreç boyunca gösterdiğiniz ilgi ve anlayışınız için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

13-14 Haziran 2022 tarihinde yerleşkemizde sınırlı kapasite ve randevu sistemi ile yüz yüze okul tanıtımı yapılacağını sizlerle paylaşmak isteriz. 

 

 

May

Tüm haberlerimizi ve etkinliklerimizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

İnstagram adresimiz 

https://www.instagram.com/invites/contact/...

Twitter adresimiz 

https://twitter.com/kel_official__...

Facebook adresimiz 

https://www.facebook.com/kabataserkeklisesiofficial/

Nis

Gökberk Eğitim ve Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı,Liderlik Eğitimcisi, Öğrenme Yoldaşı Sn. Kayhan Karlı, "Platinum Kuşak" konusuyla öğrencilerimizle bir araya gelecek.

Nis

TED Üniversitesi İşletme Bölümü Bölüm Başkanı, Dekan Yardımcısı, Eski Merkez Bankacı, 1992 Yılı Mezunumuz Sn. Doç. Dr. İbrahim Ünal, "Dijital Para ve Blockchain Teknolojisi" konusuyla öğrencilerimizle bir araya gelecek.

Nis

18 Nisan 2022 Pazartesi tarihinde okulumuz tarafından düzenlenmesi planlanan geleneksel iftar programı hava koşullarından ötürü ileri bir tarihe ertelenmiştir. Katkılarından dolayı Kabataş Erkek Liseliler Derneği'ne teşekkür ederiz.

Nis

Veli Buluşmaları kapsamında eğitim bilimci, akademisyen, anne baba okulu kurucusu Sn. Dr. Özgür Bolat, "Mutlu ve Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir?" konusuyla 9 Nisan Cumartesi saat: 10.00'da velilerimizle bir araya gelecek. Tüm velilerimiz davetlidir.

 

Mrt

Sayın Velimiz,

2021 – 2022 Öğretim yılının II. döneminde hedeflediğimiz başarıya ulaşmak için, geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin eğitim-öğretim durumları hakkında bilgi alışverişinde bulunmak Veli-Okul-Öğrenci birlikteliğini güçlendirmek amacıyla okulumuzda veli toplantısı düzenlenecektir.

Veli – Öğretmen işbirliğinde kaliteli eğitim anlayışını benimseyen ekibimizden desteklerini esirgemeyen siz değerli velilerimize teşekkürlerimizi sunar;

katılımlarınızı dileriz.

Saygılarımızla.

Mrt

MEF Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Sn. prof. Dr. İlber Ortaylı, V. Büyüteç Tarih Sempozyumu kapsamında "Endüstriyel Devrim ve Sömürgecilik" konusuyla öğrencilermizle bir araya gelecek. 

Mrt

12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü kapsamında "Mehmet Akif Ersoy" paneli okulumuzda gerçekleştirilecektir.

Mrt

8 Mart Dünya Kadınlar Günü programımız Farkındalık ve Düşünce Eğitimi Kulübü ile Müzik Kulübümüzün işbirliği ile okulumuzda gerçekleştirilecektir.


Mrt

Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretim Üyesi Sn. Prof. Dr. Yakup Çelik, "Hikayeciliğin Sembol İsmi, Edebiyat Öğretmenimiz Ömer Seyfettin" konusuyla öğrencilerimizle bir araya gelecek.

Mrt

Bilkent Üniversitesi Rektör Danışmanı Sn. Doç. Dr. Ersan Örge, "Girişimcilik Kültürü" konusuyla öğrencilerimizle bir araya gelecek.

Şbt

Gelişim Psikoloğu Sn. Asuman Aktüy Özdemir, "Hareket Atölyesi" konusuyla öğrencilerimizle bir araya gelecek.

Şbt

Sanat Psikoterapileri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Seramik Sanatçısı Sn. Asuman Aktüy Özdemir, "Seramik Atölyesi" konusuyla öğrencilerimizle bir araya gelecek.

Şbt

Tarih Kulübümüzün geleneksel etkinliklerinden olan V. Ulusal Büyüteç Tarih Sempozyumu, "Endüstriyel Devrim ve Sömürgecilik" üst başlığıyla 12-13 Mart 2022 tarihinde okulumuzda gerçekleştirilecektir.