T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BEŞİKTAŞ - Kabataş Erkek Lisesi

IB Diploma Programı Resmi Aday Okulu Olduk

Kabataş Erkek Lisesi olarak 29 Mart 2021 tarihi itibariyle IB Diploma Programına "Resmi Aday Okul" olarak kabul edildiğimizi duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 

 

KEL'in bu adaylıktan büyük fayda sağlayacağına yürekten inanıyoruz. IB Dünya Okulları, öğrencilerimiz için önemli olduğuna inandığımız yüksek kaliteli, talepkâr ve uluslararası eğitime bağlılık çerçevesinde ortak bir felsefeyi paylaşır. 29 Mart 2021 tarihi itibari ile okulumuz IB Dünya Okulu olmak için yetkilendirme sürecine girmiştir.

 

Daha fazla bilgi için IB Diploma Programı bilgilendirme sayfasını ziyaret edebilirsiniz:  https://www.ibo.org/programmes/diploma-programme/   

 

Adaylık Mektubumuz için tıklayınız.

 

 

We Became an Official Candidate School for IB Diploma Program 

 

As Kabatas Boys' High School, we are delighted to announce that we have been accepted as an "Official Candidate School" to the IB Diploma Program as of March 29, 2021. 

 

We truly believe that KEL will greatly benefit from this candidacy. IB World Schools share a common philosophy that we believe is important to our students- a commitment to high quality, demanding, and international education. As of March 29, 2021, our school has entered the authorization process to become an IB World School. 

 

For more information, visit the IB Diploma Program information page: https://www.ibo.org/programmes/diploma-programme/ 

 

Click here for Candidacy Letter 

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 28.09.2021 - Güncelleme: 03.01.2022 19:22 - Görüntülenme: 1740
  Beğen | 2  kişi beğendi

Etiketler :
ıb,