T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BEŞİKTAŞ - Kabataş Erkek Lisesi

Genel Veli Toplantısı

Değerli Velilerimiz; bilgi edinme, sorularınıza cevap alabilme, düşünce, fikir ve önerilerinizi iletebilmenizin yanı sıra öğrencilerimizin eğitim öğretim süreçleri ile ilgili genel değerlendirme yapılabilmesi amacıyla aşağıdaki program doğrultusunda 15-17 Kasım 2021 Pazartesi, Salı ve Çarşamba günlerinde programda belirtilen zamanlarda çevrimiçi veli toplantısı yapacağız. 

Velilerimizin yarıya yakınının İstanbul dışında ikâmet etmeleri ve pandemi sürecini de dikkate alarak genel veli toplantımız aşağıdaki program çerçevesinde ve linkler kullanılarak gerçekleştirilecek. Velilerimiz programda belirtilen zamanda ilgili ders ve sınıf öğretmeninin belirlediği çevrimiçi bağlantı linkine giriş yaparak toplantıya katılabilirler. Linklerle ilgili sorun yaşanması halinde sınıf temsilcisi velilerimiz aracılığıyla öğretmenimizle iletişime geçilebilir. 

Genel veli toplantısının haricinde dileyen velilerimiz öğretmenlerimizin yüz yüze görüşme günleri için de öğretmenimizden randevu talep edebilirler.

Genel veli toplantısı programı için tıklayınız.

Genel veli toplantısı bağlantı likleri için tıklayınız. (Görsel Sanatlar/Müzik, İkinci Yabancı Dil gibi bazı derslere iki farklı öğretmen girdiğinden öğrencinin dersine giren öğretmene dikkat edilmelidir. Diğer derslerde bir öğretmen olduğundan ikinci öğretmen için ayrılan alanda link yazmamaktadır.)

Bireysel görüşme zamanları için icerikler/veli-gorusme-gunleri_12057678.html

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 11.11.2021 - Güncelleme: 12.11.2021 16:49 - Görüntülenme: 3631
  Beğen | 14  kişi beğendi

Etiketler :
veli,