T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BEŞİKTAŞ - Kabataş Erkek Lisesi

Etiket Sonuçları: etwinnig

Haz

"The Museum of Broken Hearts" adlı e-twinning projesiyle okulumuza ilk Avrupa Kalite Etiketi'ni kazandıran İngilizce Öğretmenlerimiz Sn. Reyhan Tavşanoğlu'na ve Sn. Emine Türk Bostancı'yı kutluyoruz. Başarılı çalışmalarının devamını dileriz.

May

May

May

May

May

May

May

May

May

May

May

May

Nis

Kuruculuğunu Kabataş Erkek Lisesi olarak yaptığımız  eTwinning projemiz "YOUTH IN EDUCATION BEFORE AND AFTER COVID19" 'COVİD 19 ÖNCESİ VE SONRASI EĞİTİMDE GENÇLİK' ile bu ay ki ortak ürün olan etkinliğin afiş çalışmasının ardından yabancı ortaklarımız ile zoom toplantısı gerçekleştirdik.Türkiye(kurucu) Romanya(kurucu) Portekiz(ortak),Hırvatistan(ortak) ülkeleri ögrencileri ile birlikte Dünya Sağlık Günü'nde küresel sorunumuz olan tüm dünyada yaşanan pandemi hastalığının eğitime verdiği zarar, değişen eğitim yöntemlerimiz ve sağlıkçıların yaşanacak hayatlarımız ile ilgili özverilerinin anlatıldığı verimli bir toplantı gerçeklestirildi.Toplantının sonunda okulumuz ögrencileri Mustafa Kemal Atatürk'ün sözleri ile toplantıyı kapatırken. Romanya kurucu ortağımız projemizde bulunan öğrencilerimizi tek tek tebrik etti. Kendi ve diğer ülkelerin öğrencileri ile birlikte sohpet ederken kullandıkları dilin akıcı olması bizleri şaşırttı. Sizleri tebrik ediyoruz dediler. Okulumuz ögrencilerinin kendilerini ifade ve konu hakkındaki arastırmaları dikkat çekerken diğer etkinliklerde de her fırsatta dilin dogru ve etkin kullanılmasını, ögrencilerin birbirleri ile iletişimlerinin olumlu olduğunu görmüş olduk. Danışman öğretmenleri Selin Miletli hocamıza ve farklı sınıflardan olan öğrencilerimize emekleri ve özverileri için teşekkür ederiz.

Nis

Kuruculuğunu okulumuz Biyoloji Öğretmeni Selin Miletli ve öğrencilerinin yaptığı eTwinning projemiz "YOUTH IN EDUCATION BEFORE AND AFTER COVID19" ile Romanya(kurucu) Portekiz(ortak),Hırvatistan(ortak) ülkeleri birlikte etkinlikler planlamış bulunmaktayız.  Projemizde öğrencilerimiz diğer ülkelerin öğrencileri ile birlikte oluşturdukları 7 Nisan Dünya Sağlık Günü etkinliği için Web 2 araçlarını etkin kullanarak afiş hazırladılar.

Mrt