T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BEŞİKTAŞ - Beşiktaş Kabataş Erkek Lisesi

2014 - 2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖSYM YERLEŞTİRME SONUÇLARI

1 SEDAT KELEŞ KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hukuk Fakültesi (Tam Burslu)
2 CEREN ERSOY DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Tıp Fakültesi
3 EMRE COŞKUN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi/Uçak Mühendisliği
4 NAZLI GÜLEÇ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Çeviribilim (İngilizce)
5 ELİF ARABACI GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
6 REMZİ İSHAK PİLAVCI KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Ekonomi (İngilizce) (Tam Burslu)
7 TURAN MÜSEVİTOĞLU ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce) (Tam Burslu)
8 İZZET ÇAKIR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İşletme Fakültesi/İşletme Mühendisliği
9 AHMED ULUÇ YÜKSEL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce) (%75 Burslu)
10 ELİF NAZ YOĞUN MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Sosyoloji (İngilizce)
11 MURAT YILDIRIM YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Makine Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
12 KAYIHAN BERK SAGUN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Sosyoloji (İngilizce)
13 BERK UYSAL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hukuk Fakültesi (Tam Burslu)
14 TUĞÇE UZAR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce) (TAM Burslu)
15 GÜVENÇ ATLI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Matematik Mühendisliği
16 MURAT BAKİ BOZAT BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İngilizce)
17 ATAKAN OKAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi/Uzay Mühendisliği (İngilizce)
18 GÜLCE NUR OSOYDAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi (Tam Burslu)
19 ŞAFAK ORHAN İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi (Ücretli)
20 GÜLÇE CEREN BARLAS İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi (Ücretli)
21 ELİF NUR BAYAT İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Diş Hekimliği Fakültesi
22 GİRAY KAMİL KAYA SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları (İngilizce) (Ücretli)
23 AHMET MELİH BAYASLAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İşletme Fakültesi/İşletme (İngilizce) (UOLP-SUNY New Paltz) (Ücretli)
24 GİZEM KEMALOĞLU İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi (Ücretli)
25 MURAT ALPER ÖZKAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi
26 NUR GÜNDOĞDU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
27 ECEM KOYUNCU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce) (%75 Burslu)
28 ALPEREN BAĞLAMA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İngilizce)
29 BARAN BERKAY BARAKÇİN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İngilizce)
30 İLYAS BURAK HIZARCI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İngilizce)
31 HANDE ÇAĞLA YILMAZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi (İÖ)
32 MUSTAFA KEMAL BAYIR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İşletme Fakültesi/Endüstri Mühendisliği
33 BARIŞ ZÖNGÜR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği (İngilizce)
34 NUR BAŞCI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
35 ELİF TUĞBA KOLANCI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce) (TAM Burslu)
36 BAŞAK ÖRENGÜL KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hukuk Fakültesi (Ücretli)
37 BAŞAK MERT BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce) (TAM Burslu)
38 ŞİVA NAFEZ OKAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce) (%50 Burslu)
39 ERDEM MERİÇ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi/Uçak Mühendisliği
40 ÖMER KAAN ÇELİK KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hukuk Fakültesi (Tam Burslu)
41 AHMET EMRE YALÇINOĞLU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Matematik (İngilizce)
42 KEREM BERKİM PİLİÇ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Tam Burslu)
43 HAYDAR CAN ÇELİK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Makine Fakültesi/Makine Mühendisliği
44 FURKAN BATUHAN TUNCER İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
45 AYŞE FERUZE MAT YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Eczacılık Fakültesi (İngilizce) (Tam Burslu)
46 ENDER EKEN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce)
47 MERVE ACAR TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Hukuk Fakültesi (%50 Burslu)
48 ECE ŞENYİĞİT TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)/Tıp Fakültesi
49 BENGİSU DOĞAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi (İÖ)
50 ARDA HELVACILAR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi (İÖ)
51 İSMAİL ALPEREN USTA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
52 BİLGE YÜCEL SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Endüstri Mühendisliği Programları (İngilizce) (Tam Burslu)
53 YAPRAK KARAKOÇAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce)
54 BATUHAN UYAR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Elektrik-Elektronik Fakültesi/Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
55 CAN DENİZ BEZEK ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
56 İREM ERTÜRK İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
57 BEYZA ÖNDER SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Yönetim Bilimleri Fakültesi/Yönetim Bilimleri Programları (İngilizce) (%25 Burslu)
58 GAMZE ÇAKACIASLAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İngilizce)
59 NİLAY MELTEM YILDIRIM BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği (İngilizce)
60 AYÇA BUSE KENDİR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hukuk Fakültesi (Ücretli)
61 İREM SALT İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
62 DOĞA ÜSTÜNSOY BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hukuk Fakültesi (Ücretli)
63 SAİD YAHYA KABAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İngilizce)
64 BERK ELMAS İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi
65 AHMET YAVUZ DEMİR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
66 YAREN EROL ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
67 PINAR MERT KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
68 CAN SARIHAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Edebiyat Fakültesi/İngiliz Dili ve Edebiyatı (İngilizce)
69 CEREN ÖZTÜRK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
70 İLAYDA ÖZDEMİR İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi (Tam Burslu)
71 YAĞMUR KAHYAOĞLU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
72 ECE SERİN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İşletme Fakültesi/Endüstri Mühendisliği
73 IRMAK YETİM İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi (İÖ)
74 YILMAZ ALP ÖZCAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp (İngilizce)
75 BESTE OĞUZ ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İşletme Fakültesi/Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret (İngilizce) (Tam Burslu)
76 LAÇİN YOLDAŞCAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İngilizce)
77 MEHMET CAN ÇİNAR ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
78 EMRE ÖZER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Makine Fakültesi/Makine Mühendisliği
79 BEGÜM ARÇA İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi (Ücretli)
80 KARİN KARAKAŞ OKAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce) (%25 Burslu)
81 ÖYKÜ DOĞRU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Mimarlık Fakültesi/İç Mimarlık
82 EMİR TARIK DAKIN ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İşletme Fakültesi/Bankacılık ve Finans (İngilizce) (Tam Burslu)
83 İLAYDA DENİZ TURAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
84 BESTE EGE İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ/Diş Hekimliği Fakültesi (İngilizce) (%50 Burslu)
85 SARPER EGE GÜVENÇ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İngilizce)
86 ALİHAN UZUN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi/Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği
87 MARAL TAŞCILAR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Mimarlık Fakültesi/Mimarlık (İngilizce)
88 ÖYKÜ İKİZGÜL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce) (%75 Burslu)
89 ÖYKÜ EYLEM ÇAKAN İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi (Ücretli)
90 UTKU BOZDOĞAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
91 BİNNAZ AÇIK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Diş Hekimliği Fakültesi
92 ARDA ÖZTAŞKIN KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Fen Fakültesi/Matematik (İngilizce) (Tam Burslu)
93 DİDE ÇETİNER İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
94 GÖKAY GAŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
95 POYRAZ KIVANÇ KARAÇAM SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları (İngilizce) (%25 Burslu)
96 HATİCE İZEL AYARTEPE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp (İngilizce)
97 EMİNE HABİBE ÖZBEY YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Makine Fakültesi/Endüstri Mühendisliği
98 OSMAN ZİNNUR AKSU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
99 EBRU CEREN AYDIN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Tıp Fakültesi
100 EGE BAŞURAL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
101 CAN TABOĞLU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
102 AMİNE ZEHRA KURT TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hukuk Fakültesi
103 EMRE ÜNALMIŞ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
104 EGE TOPAL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Elektrik-Elektronik Fakültesi/Elektrik Mühendisliği
105 ALPEREN ŞİRİN ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce) (%50 Burslu)
106 ALİ CAN ÖKSEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Makine Fakültesi/Makine Mühendisliği
107 NURTEN YÜSRA AĞAOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
108 ESRA GÜL KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hukuk Fakültesi (Tam Burslu)
109 KEMAL MERT AFACAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Makine Fakültesi/İmalat Mühendisliği
110 DUYGU DEMİRTAŞ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
111 EBRAR AYAR EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Tıp Fakültesi
112 MELTEM İREM KARATEPE TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hukuk Fakültesi
113 CEMRE TOPLAR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)/Tıp Fakültesi
114 UMUT NARİN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İşletme Fakültesi/İşletme Mühendisliği (İngilizce)
115 METİN OKAY ERDEMİR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp (İngilizce)
116 ÖZGÜN ÖZERK SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi/Sanat ve Sosyal Bilimler Programları (İngilizce) (Tam Burslu)
117 DENİZ KARADERELER KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Ücretli)
118 CEM DOĞA ERDEM DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Tıp Fakültesi
119 İREM TÜRKMEN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce) (TAM Burslu)
120 EGEMEN YIRCALI MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce)
121 BERKAY TÜZEL KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)
122 BURAK VENEDİK SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Endüstri Mühendisliği Programları (İngilizce) (Tam Burslu)
123 SENA SAROĞLU YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Eczacılık Fakültesi (İngilizce) (%50 Burslu)
124 SİMGE DEMİR SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Endüstri Mühendisliği Programları (İngilizce) (%50 Burslu)
125 İPEK BAYDİLLİ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi (Tam Burslu)
126 GÖKTÜRK KADAŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İşletme Fakültesi/İşletme Mühendisliği
127 ŞERİF KAYA ÇINAR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İngilizce)
128 DUYGU SEZEN ISLAKOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
129 MEHMET TÜRK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İnşaat Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
130 MUHAMMED BARDAKCI KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hukuk Fakültesi (Tam Burslu)
131 CANDAN TÜCCAR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İngilizce)
132 HAKKI SİNA BİRLİKER BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği (İngilizce)
133 CANSU ÖZCAN İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi (Ücretli)
134 TOLGAHAN GÜÇKAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İşletme Fakültesi/İşletme Mühendisliği (İngilizce)
135 NARİN NİSA COŞKUN KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hukuk Fakültesi (Ücretli)
136 ALPER EGE ARSLAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)
137 MERVE KARACAOĞLU YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Makine Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
138 EKİNSEL AKCA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İngilizce)
139 MUHAMMED ARDA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Matematik Mühendisliği
140 BURAK BERKE SU ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce) (%50 Burslu)
141 UFUK YILMAZ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
142 ULAŞ EGE PARKIN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi (İÖ)
143 BELEN BOYACI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İngilizce)
144 AYBİKE AKSOY BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İngilizce)
145 MELİKE EVCİL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İngilizce)
146 BENGİSU GÜRESTİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
147 ALPİN MERT TEKİN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
148 GÜLDENİZ İÇEL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce) (TAM Burslu)
149 KUTAY ALTINTAŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İşletme Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
150 ONUR CAN UÇARER KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hukuk Fakültesi (Ücretli)
151 YUNUS EGE SAYGILI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği (İngilizce)
152 BAŞAK DİDEM DAĞLIOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Ekonomi (İngilizce) (Tam Burslu)
153 BATUHAN TAVUSBAY ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği (İngilizce)
154 EGE ONUR GÜLEÇ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İngilizce)
155 EDİP EMRE YÜKSEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İnşaat Fakültesi/İnşaat Mühendisliği
156 OSMAN TUĞBERK ÇAKIRCA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi
157 BERK MERSİN BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Doğa Bilimleri, Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi/Mekatronik Mühendisliği
158 RÜSTEM TAMER ÖZGEN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İngilizce)
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 13.08.2015 - Güncelleme: 17.09.2015 12:59 - Görüntülenme: 33135
  Beğen | 1  kişi beğendi